VTA
India

تور هند

advanced divider
مشاوره مستقیم تلفنی
advanced divider
ما با شما تماس میگیریم...!
advanced divider
برنامه سفر...!

روز اول: هنگام صبح به فرودگاه جیپور می‌رسیم ، و بعد از صرف صبحانه در بوفه هتل از جیپور خارج شده و به سمت پایتخت باستانی آمبر می‌روید تا از قلعه آمبر بازدید کنید و بازدید بعدی از کاخ شهر است که مجتمع عظیمی از امارات ، باغ ها ، صحن ها ، هنر های زینتی و مسیر های کنده کاری شده می باشد . به سمت جانتار مانتار قدم زده و به کاخ بادها یا هوا محل حرکت می‌کنیم ، شب هنگام به هتل باز می گردیم ، که در وقت آزاد می توانید از ماشینی که در اختیارتان قرار می‌گیرد به صورت رایگان برای خرید استفاده نمایید .

روز دوم: بعد از صرف صبحانه در هتل ، باقی روز در اختیار خودتان می باشد .
روز سوم: بعد از صرف صبحانه در هتل ، از جیپور به سمت آگرا حرکت میکنید ( ۲۲۰ کیلومتر ، ۶ ساعت ) و در سر راه از فاتح پور سیبری بازدید می کنید ، لباس های زنان و عمامه های مردان به جذابیت این شهر اضافه می‌کند.
روز چهارم: صبح زود بعد از صبحانه ، به تور تاج محل می‌روید( که روزهای جمعه تعطیل است ) از قلعه آگرا بازدید خواهید نمود که نمونه ای برجسته از معماری مغولی می باشد . بعد از ظهر وقت شما آزاد بوده ، که در وقت آزاد میتوانید از ماشینی که در اختیارتان قرار می‌گیرد به صورت رایگان برای خرید استفاده نمایید .
روز پنجم: بعد از صرف صبحانه در هتل ، به سمت دهلی حرکت می نماییم ( ۲۰۴کیلومتر ، ۴.۵ ساعت ) ، هنگام رسیدن به هتل در دهلی ، امور مربوط به پذیرش در هتل را انجام می‌دهید و بقیه روز دارای وقت آزاد خواهید بود .
روز ششم: به تور شهری مرکب Old and new Delhi ( دهلی قدیم و جدید ) می‌روید که در خور مذکور بازدید خود را از Raj Ghat آغاز می نمایید . سپس از Red Fort گذشته و به مسجد جامع ، یکی از بزرگترین مساجد آسیا می‌رسید، در تو ر گردشی به دهلی امپریال یا سلطنتی که شامل Qutub Minar ( منار قطب ) می باشد می‌رسیم که بلند ترین برج سنگی در هندوستان است ، سپس از مقبره همایون دیدار می‌کنیم که توسط بیوه امپراتور دوم مغول ، همایون ساخته شده و همچنین این تور شامل گذشتن از دروازه هند ، ساختمان پارلمان ، Rastrapathi Bhawan و امارات ریاست جمهوری نیز می باشد ، شب هنگام به هتل باز میگردیم .
روز هفتم روز هشتم: بعد از صرف صبحانه در هتل ، باقی روز در اختیار خودتان می باشید .
روز نهم: بعد از صبحانه ، به فرودگاه دهلی منتقل میشوید و حرکت به سمت مشهد .

advanced divider
مدارک مورد نیاز ویزای توریستی هند...!

1- اصل گذرنامه متقاضی با بیشتر از ۶ ماه اعتبار

2- کپی تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی

3- دو قطعه عکس رنگی زمینه سفید بدون عینک ۴*۶

4- فرم تکمیل شده درخواست ویزا

5- آخرین ویزا هند ( در صورت داشتن سفر قبلی به هند )

6- در صورت داشتن پاسپورت کشور دیگر ارائه آن الزامی است

Holiday Inn City Centre
5/5
Jaipur
BB (صبحانه و اقامت)
Sarovar
5/5
Agra
BB (صبحانه و اقامت)
Leela Ambience Convention
5/5
Delhi
BB (صبحانه و اقامت)
نرخها خلاصه و به تومان میباشد
اتاق Standard Room
اتاق دو تخته
49.990.000
اتاق یک تخته
64.990.000
کودک با تخت
45.990.000
کودک بدون تخت
40.990.000
مشاوره و رزرو پکیج
این صفحه را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید