VTA
India

تور هند (کرالا)

advanced divider
مشاوره مستقیم تلفنی
advanced divider
ما با شما تماس میگیریم...!
advanced divider
برنامه سفر...!

روز اول : ملاقات با نماینده ما در فرودگاه و حرکت به سمت هتل ، بعد از ظهر گشت شهری با راهنما در بخش های قدیمی شهر قدم خواهیم زد .
مکان های دیدنی در تور پیاده روی : شهر یهودیان ، از جمله کنیسه پردیسی ( جمعه ها و شنبه ها بسته است ) ، کاخ Mattancherry ( که به نام کاخ هلندی شناخته می‌شود ) ،فورت کوچین ، خیابان ها و خانه ها به سبک اروپایی ، تماشای تورهای ماهیگیری چینی در ساحل شمالی فورت کوچین و کلیسای سنت فرانسیس ( نزدیک به روستای سبز انگلیسی ) می‌برد .
روز دوم : صبحانه در هتل و حرکت به سمت منار ، مونار در ارتفاع ۶۰۰۰ فوتی در منطقه آیدو کی ، تفرجگاه مورد علاقه حاکمان سابق بریتانیا در دوران استعمار بود . وسعت بی پایان مزارع چای ،دره ها و کوه های بکر ، گونه های گیاهی و جانوری عجیب در پناهگاه ها و جنگل های وحشی آن و عطر هوای خنک معطر ادویه همگی روح انسان را نوازش می‌دهد. اقامت شب در هتل ( مونار )
روز سوم : صبح برای بازدید از مناظر یک روزه مونار می‌رویم. کلیسای کوچک مسیحی قدیمی در مرکز شهر ، فضایی دنج و جذاب با پانل های شیشه ای رنگارنگ آن را فوق العاده کرده است . باغ های چای آخرین سنگر Raj هستند . از دریاچه ماتوپتی (۱۳ کیلومتر ) و سدی که توسط تپه ها و جنگل های بلند احاطه شده است دیدن می‌کنیم، از ایستگاه تاپ ( ۴۱ کیلومتر ،۲۲۰۰ متر ) که برخی از مرتفع ترین مزارع چای در هند را در خود جای داده است دیدن می‌کنیم. در لبه مرز ایالت کرالا _ تامیل نادو ، می‌توانیم به تپه هایی که در ایلت دیگر به سمت دشتها فرو می‌روند نگاه کنیم . شب اقامت درهتل Munnar
روز چهارم : صبح به سمت پریار حرکت میکنیم ، یکی از بهترین پناهگاه های فیل در هند است ‌ که همچنین میمون و خرس وحشی و سمبل دارد . رسیدن به پریار و اقامت در هتل پریار ادامه روز در اختیار مسافر می باشد . در صورت تمایل شب فیل سواری به صورت اختیاری انجام می‌شود.
روز پنجم : بعد از صبحانه ، برای بازدید از مزرعه ادویه با یک طبیعت شناس اقدام می‌کنیم، بعد از ظهر پارک ملی پریار و پناهگاه حیوانات وحشی را با قایق ، گشت و گذار می‌کنیم، رودخانه پریار که به” خط حیات کرالا ” معروف است ، از جنگل های انبوه پارک سرچشمه می‌گیرد، این دریاچه همچنین گونه های زیادی از پرندگان محلی و مهاجر را به خود جذب می‌کند، یک شب در هتل پریار .
روز ششم : از آب ها ، مناظر و مکان های مختلف به مدت ۲۱ ساعت در قایق های کرالا استایل هاوس از ساعت ۱۲ ظهر لذت می‌بریم . در خانه قایق با نوشیدنی ، چای ، تنقلات ، آب معدنی ، ناهار ، شام و صبحانه از شما پذیرایی می‌شود یک شب اقامت در خانه قایق .
روز هفتم : بعد از صبحانه ، صبح به سمت جاده کوماراکوم در مسیر می‌رویم. شما را به بازدید ی جذاب و آموزنده از چندین مزرعه ادویه و چای که صاحبان آنها به سازگاری روش های کشاورزی ارگانیک خود افتخار می‌کنند. ادامه روز در اختیار مسافر است . یک شب اقامت در هتل
روز هشتم : بعد از صبحانه ، صبح در اختیار مسافر تا از امکانات مختلف موجود در هتل لذت ببرد . عصر از غروب دریایی در دریاچه زیبای ومبند لذت می‌بریم، شب اقامت در هتل .
روز نهم : روز آزاد -بدون خدمات – شب اقامت در هتل
روز دهم : بعد از صبحانه به سمت کوچین حرکت می‌کنیم تا به موقع به فرودگاه کوچین برای رفتن به سمت مقصد خود برسیم.

advanced divider
مدارک مورد نیاز ویزای توریستی هند...!

1- اصل گذرنامه متقاضی با بیشتر از ۶ ماه اعتبار

2- کپی تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی

3- دو قطعه عکس رنگی زمینه سفید بدون عینک ۴*۶

4- فرم تکمیل شده درخواست ویزا

5- آخرین ویزا هند ( در صورت داشتن سفر قبلی به هند )

6- در صورت داشتن پاسپورت کشور دیگر ارائه آن الزامی است

Holiday Inn
5/5
Cochin
BB (صبحانه و اقامت)
Fragrant Nature
5/5
Munnar
BB (صبحانه و اقامت)
Elephant Court
5/5
Periyar
BB (صبحانه و اقامت)
Private House Boat
5/5
Alleppey
BB (صبحانه و اقامت)
Plumeria Lake Resort
5/5
kumarakom
BB (صبحانه و اقامت)
نرخها خلاصه و به تومان میباشد
اتاق Standard Room
اتاق دو تخته
72/000/000
اتاق یک تخته
96/990/000
کودک با تخت
67/990/000
کودک بدون تخت
64/990/000
مشاوره و رزرو پکیج
این صفحه را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید