VTA
Vietnam

تور ویتنام

advanced divider
مشاوره مستقیم تلفنی
advanced divider
ما با شما تماس میگیریم...!
advanced divider
برنامه سفر...!

روز اول: به هوشی مین میرسید.لیدر به استقبال شما در فرودگاه می اید و به سمت هتل حرکت میکنید.
روز دوم: صبحانه را در هتل میل میفرمایید سپس از تور شهر‌ برای بازدید از cuchi tunnel(تونل های معروف جنگل)و دیدن کاخ reunificationو فروشگاه benh tanhلذت میبرید. سپس از notre dame cathedral و اداره پیت سبک فرانسوی که توسط گوستاو ایفل طراحی شده،دیدن میفرمایید.پس از آن از موزه ی بقایای جنگ شامل خودروهای زرهی،بخش هایی از توپخانه،بمب ها و اسلحه های پیاده نظام که هم در داخل و هم خارج نمایش داده شده اند،دیدن خواهید کرد.سپس به محله ی چینی نشینcholonمیرویم و از فروشگاه binh tay و برج ساعت عظیم در مرکز آن دیدن میکنیم.تماشای پاگودای thien hau.که توسط جمعیت کلیسای چینی در قرن 19ساخته شده است را فراموش نکنید.شب را برای گردش یا خرید در شهر هوشی مین در اختیار خواهید داشت.
روز سوم: صبح هنگام با 2ساعت رانندگی به سمت دلتای مکونک،که خاطر باغ های میوه های گرمسیری،باغ های نارگیل،محصولات سنتی ساخته شده از نارگیل مشهور است میرویم.پس از ورود،سوار قایق چوبی محلی میشویم تا از مناظر حومه شهر و زندگی رودخانه لذت ببرید.به دراگون آیلند میرسید و در کنار خانواده کشاورز محلی،میوه تازه چیده شده و شیر نارگیل را امتحان میکنید.در حالی که یک فنجان چای عسل مینوشید از مهمانوازی روستایی لذت میبرید.قبل از بازگشت به سایگون،ناهار محلی از غذاهای محلی در یک رستوران محلی سرو میشود.
روز چهارم: صبحانه را در هتل میل میفرمایید،با پرواز به دانانگ میرسیم.راهنما به استقبال شما در فرودگاه میاید و اتاق خود در هتل را تحویل میگیرید.شب در دانانگ هستید.
روز پنجم: حدود 30تا45دقیقه از مرکز شهر دانانگ تا تپه بانا،یک منطقه کوهستانی خوش منظره با مناظر پانوراما،طی میکنیم.این مکان دمای آن در تمام طول سال بیشتر خنک است.در ایستگاه تله کابین بانا هیلز سوار بر سیستم مدرن تله کابین میشوید منظره های از طبیعتی که فوق العاده زیباست،تماشا میکنید.
وقتی روی پل طلایی راه میروید که به نظر میرسد توسط یک جفت دست غولپیکر که از کوه بیرون زده اند،احساس قدم زدن در ابرها را تجربه میکنید.
سپس،از اوقات فراغت خود در برای فعالیت های بیشتر مانند تماشای ویلاها،معماری اروپایی،انبار شراب فرانسوی،تخت گل وپاگودا لذت ببرید.
روز ششم: صبحانه را در هتل صرف میکنید،روز در اختیار مسافران است.
روز هفتم: بعد از اینکهدصبحانه را میل کردید،بااتومبیل به سمت خلیج‌ هالونگ‌که جزو میراث جهانی یونسکو است،حرکت میکنیم به محض رسیدن به بندگاه سوار کشتی چینی میشویم و از زیبایی باشکوه خلیج هالونگ و ناهار با غذای دریایی روی کشتی لذت میبریم.
روز هشتم: صبحانه را در کشتی میل میکنید و به سمت خلیج هانوی میرویم،و به هتل در شهر هانوی میرویم وشب در هتل اقامت داریم.
روز نهم: صبحانه را در هتل میل میکنید سپس از ارامگاه و موزه و کاخ ریاست جمهوری،معبد تاریخی و اولین مدرسه ویتنام دیدن میکنید و به دیدن موزه ی نژاد شناسی میپردازیم.سپس در دریاچه شمشیر شکسته و معبد که روی یک جزیره در بخش شمالی دریاچه گردش میکنیم.به تماشای برنامه ی رقص عروسک های روی آب میرویم،هنرمندان این نمایش عروسک ها را درد کوری بی نظیر روی آب حرکت میدهند و به جای آن ها حرف میزنند و می خندند.شب را در هانوی می گذرانید.
روزدهم: بعد از صرف صبحانه به سمت جنوب میرویم،تا دیدن خاطرات پایتخت امپراتوری هو آلو حدود 2ساعت رانندگی راه است،در کنار چندین معبد کوچک و تاریخی که مایه افتخار ساکنان این منطقه هستند،توقف خواهید کرد.جنگل های سرسبز،آب زلال رودخانه،غارهای جادویی در نگاه اول شما را مجذوب خود میکند.ناهار در حین بازدید از ninh binhسرو میشود.برای رفتن به هتل خود به هانوی برگردید.
روز یازدهم: صبحانه را میل میکنید و چک اوت و حرکت به سمت فرودگاه….

Now world saigon
5/5
Hochi min
Furama resort
5/5
Da nang
Ambassador Cruse
5/5
Halong
The Oriental Jade
5/5
Hanoi
نرخها خلاصه و به تومان میباشد
BB (صبحانه و اقامت)
اتاق standard / deluxe room
اتاق دو تخته
2290$+نرخ پرواز
اتاق یک تخته
3590$+نرخ پرواز
کودک با تخت
1890$+نرخ پرواز
کودک بدون تخت
1590$+نرخ پرواز
مشاوره و رزرو پکیج
این صفحه را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید